Sprawdź nasz dział diabetologiczny

O firmie

Nasz zespółZakres działalnościHistoria HAND-PROD w ostatnich latachHistoria firmy HAND-PROD

Nasz zespół

Podstawą sukcesu każdej firmy są dobrze przygotowani do pracy, ambitni ludzie. Zdolność do inwestowania w ich rozwój jest podstawą budowania przewagi konkurencyjnej. W oparciu o taką filozofię budowaliśmy i budujemy nasz zespół Diabetologii w firmie HAND-PROD.

Obecnie zespół naszych przedstawicieli liczy 16 osób i jest podzielony na dwa regiony: Region Południowo-Zachodni oraz Region Północno-Wschodni. Pracują z nami ludzie z dużym doświadczeniem w zakresie diabetologii i farmacji, profesjonaliści zorientowani na cel, dla których praca w HAND-PROD to coś więcej niż tylko praca. Wartością dodaną jest znakomita atmosfera w grupie Diabetologii. Swoimi doświadczeniami dzielimy się na spotkaniach, które służą podnoszeniu kompetencji, jak również integracji członków naszego zespołu.
Dołącz do nas
HAND-PROD
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników, wspiera ich działania oraz rozwój. Cenimy ludzi kreatywnych, uczciwych i ambitnych. Jeśli lubisz wyzwania, masz w sobie dużo pozytywnej energii i chcesz pracować w stabilnej, polskiej firmie, dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Twoje CV. 

Zakres działalności

Lecznictwo zamknięte

Historia HAND-PROD w ostatnich latach

Rok 2013 upływa pod znakiem restrukturyzacji firmy HAND-PROD, co wiąże się z przeniesieniem jej siedziby do Krakowa. Wraz z tą zmianą następuje również kolejna, związana z ukierunkowaniem działalności na Diabetologię. Od tego momentu, poprawa jakości życia osób z cukrzycą poprzez dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, staje się głównym celem działalności firmy HAND-PROD.
2013
HAND-PROD uzyskuje status wytwórcy czego konsekwencja jest wprowadzenie na polski rynek glukometr Evercare genius, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenia firmy z uwzględnieniem potrzeb polskich pacjentów . Jednocześnie system Evercare genius staje się  zintegrowaną bazą danych, dającą kodowany i bezpieczny dostęp do wyników zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.
2012
Firma HAND-PROD dołącza do skandynawskiego lidera na rynku produktów jednorazowych - Grupy OneMed wzbogacając swoją ofertę skierowaną do szpitali. Wraz z fuzją spółka otrzymuje szansę na budowanie przyszłości w oparciu o własną markę.
2008-2009
Spółka  podejmuje decyzję o stworzeniu  sieci nowoczesnych stacji dializ. Pierwsza powstaje w Dąbrowie Tarnowskiej. Do 2009 roku HAND-PROD posiada osiem placówek świadczących usługi dializacyjne na terenie całego kraju. 
2006
HAND-PROD  organizuje  spektakularne akcje  edukacyjne i diagnostyczne na terenie całej Polski,  takie jak :  „Wstrzymajmy falę cukrzycy", w ramach której bezpłatnie przebadano ponad 43  tys. osób, oraz  dziesiątki cyklicznych programów bezpłatnych badań osób cierpiących na choroby nerek.
1999-2000
Spółka wchodzi na rynek leków, stosowanych głównie w dializoterapii, transplantologii i onkologii. Staje się również wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów firmy Boehringer Mannheim GmbH – jednego z największych na świecie producentów leków i odczynników diagnostycznych
1992

Historia firmy HAND-PROD

1986 – POWSTANIE FIRMY   Ponad 20 lat temu, dokładnie w roku 1986, dwóch przedsiębiorczych ludzi założyło HAND-PROD, jedną z pierwszych firm medycznych w kraju. Spoglądając wstecz na lata 80. ubiegłego wieku, kiedy w Polsce dopiero zaczął kształtować się wolny rynek, śmiało można powiedzieć, że firma HAND-PROD miała znaczny wpływ na jego rozwój, w segmencie medycznym. Od samego początku skupiano się na niszowych produktach, w pierwszej kolejności były to produkty diagnostyczne, stopniowo dołączając do portfolio produkty chirurgiczne, diabetologiczne czy też leki.
 
1992  - spółka wchodzi na rynek leków, stosowanych głównie w dializoterapii, transplantologii i onkologii. Staje się również wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów firmy Boehringer Mannheim GmbH – jednego z największych na świecie producentów leków, odczynników diagnostycznych wykorzystywanych do badań naukowych, sprzętu medycznego i produktów diabetologicznych. W 1998 Boehringer Mannheim zostaje przejęta przez firmę Roche, z którą HAND-PROD rozpoczyna ścisłą współpracę. W ciągu kilku lat HAND-PROD osiąga pozycję lidera, jako wyłączny dystrybutor glukometrów i testów paskowych Roche'a.
 
1999-2000 -  Przeprowadzenie kilku spektakularnych akcji edukacyjnych i diagnostycznych,  takich jak np. kampania „Wstrzymajmy falę cukrzycy", w ramach której bezpłatnie przebadano ponad 43 tys. osób, czy też dziesiątki cyklicznych programów bezpłatnych badań dla osób cierpiących na choroby nerek. Z dumą można powiedzieć, że firma uczestniczyła nie tylko w rozwijaniu swojej pozycji na rynku, ale także w edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony zdrowia.

2006 – spółka  podejmuje decyzję o stworzeniu  sieci nowoczesnych stacji dializ. Pierwsza powstaje w Dąbrowie Tarnowskiej. Do 2009 roku firma HAND-PROD posiada osiem placówek świadczących usługi dializacyjne na terenie całego kraju.   

2008-2009 r. - Firma HAND-PROD dołącza do skandynawskiego lidera na rynku produktów jednorazowych, wzbogacając swoje portfolio skierowane do szpitali. Wraz z fuzją spółka otrzymuje szansę na budowanie przyszłości w oparciu o własną markę.

2012 - W 2012 roku firma HAND-PROD staje się producentem. Bazując na wieloletnich doświadczeniach, uwzględniając potrzeby pacjentów, firma tworzy swój własny produkt glukometr Evercare genius. Jest to pierwszy polski glukometr zaprojektowany przy współudziale polskich naukowców. Jednocześnie system Evercare genius to także pierwsza w Polsce zintegrowana baza danych dająca kodowany i bezpieczny dostęp do wyników zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Odkrywamy nowy poziom w leczeniu, poprzez cyfrową kartę choroby dostępną przez stronę www i inne narzędzia mobilne. 2013 - Restrukturyzacja spółki, wiążąca się z przeniesieniem siedziby i magazynu do Krakowa oraz ukierunkowaniem działalności w stronę Diabetologii. O sukcesie będącym udziałem firmy HAND-PROD świadczą liczne certyfikaty i nagrody otrzymywane na przestrzeni lat. Potwierdzają one uznanie firmy jako respektującej prawa konsumenta, zasady wolnej konkurencji oraz rzetelnej i etycznej współpracy z innymi podmiotami na rynku. Nasze ponad 20 letnie starania zostały docenione i wyróżnione zarówno w świecie diabetologii, jak i szeroko pojętego biznesu.   2014 - Uzupełnieniem kompleksowej diagnostyki pacjenta diabetologicznego jest wprowadzenie w 2014 roku analizatora do pomiaru hemoglobiny glikowanej Cera Stat 2000. Wszystkie nasze wysiłki są skierowane na poprawę życia pacjentów i usprawnienie pracy lekarzy.