Sprawdź nasz dział diabetologiczny
OsiągnięciaGwarantowana jakośćWarunki współpracyFinansowanie

Dlaczego my?

Osiągnięcia

25 lat obecności firmy HAND-PROD na polskim rynku zaowocowało osiągnięciami na wielu płaszczyznach. Firma może pochwalić się współpracą z kontrahentami z Polski oraz całego świata. Współpracowaliśmy z Roche Diagnostics, OneMed i wieloma innymi. W ostatnim czasie staliśmy się wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski firmy CERAGEM MEDISYS. Doceniając nasz wkład w rozwój polskiego przemysłu oraz medycyny, organizacje biznesowe, a także związane ze środowiskiem medycznym, często sami pacjenci przyznali nam szereg nagród i wyróżnień. Więcej na ten temat w dziale „Historia HAND-PROD”
I miejsce
Diabetica Expo 2000 Najlepsza Firma Diabetologiczna I miejsce najlepszy produkt: Diabetica Expo 2011
Gazela Biznesu
Otrzymana w latach 
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006
Publicus
Nagroda HAND-PROD przyznana dla najskuteczniejszej firmy 2006 roku w pozyskiwaniu zamówień publicznych.
,,Biała Lista ‘’
W 2012, firma  HAND-PROD uzyskała certyfikat Wrocławskiej Izby Gospodarczej, honorującej Rzetelnych Przedsiębiorców.
Kryształowy Koliber
1996, 2000

Gwarantowana jakość

Firma HAND-PROD Sp. z o. o.  pragnie sprostać wymaganiom w zakresie najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa wyrobów medycznych. Dlatego właśnie wdrożyliśmy i systematycznie uaktualniamy pełny system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami norm  EN ISO 13485:2012+13485:2012/AC:2012. Oferowane przez nas systemy do pomiaru glikemii we krwi posiadają certyfikaty zharmonizowane z normą EN ISO 15197:2013.

Dbamy o ciągły rozwój i ulepszanie naszych wyrobów, tak aby spełniały wszystkie oczekiwania stawiane przez współczesny świat. Nasze ponad 20-letnie starania zostały wielokrotnie docenione i wyróżnione nagrodami nie tylko w świecie diabetologii, ale również w świecie szeroko pojętego biznesu. 

Najcenniejsze jest jednak zadowolenie oraz zaufanie, jakim darzą nas klienci. 
ISO 13485
System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych
Hand-Prod sp. z o.o. ma wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością na zgodność z normą ISO 13485. Norma ta, to podstawowa międzynarodowa norma, określająca wymagania dla Systemu Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych. Gwarantujemy, że nasz glukometr spełnia najwyższe wymagania.

Warunki współpracy

Apteki/osoby prywatne

>
1. Telefon
>
2. Wysyłka w
24 godziny
3. Odbiór

Hurtownie

>
1. Telefon
>
2. Zamównienie
>
3. Pro-forma
>
4. Płatność
>
5. Wysyłka w 
24 godziny
6. Odbiór

Finansowanie

Kredyty kupieckie

Kredyt kupiecki jest to powszechną i chętnie stosowana forma rozliczeń między przedsiębiorcami. Kupującemu gwarantuje odpowiednie zatowarowanie, a dystrybutorowi szybsze upłynnienie towaru. Dostępny zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki i formy płatności dla stałych odbiorców; stosujemy odroczone terminy płatności z możliwością wydłużenia terminu.

Leasing

Oferujemy dla naszych obecnych i nowych klientów bardzo korzystne warunki zakupu w formie leasingu. Przy współpracy z Getin Leasing Bank możemy zaproponować leasing zarówno operacyjny, jak i finansowy, przy minimum formalności i przy maksymalnie uproszczonych procedurach. Okres finansowania leasingu do 84 m-cy, wszystkie formalności załatwiane są w siedzibie klienta.